Home » ... » Płatności mobilne » SkyCash Poland S.A.

SkyCash Poland S.A.

SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Działa w każdej sieci GSM i na każdym telefonie z dostępem do Internetu. Do SkyCash można zaprosić każdego posiadacza telefonu komórkowego zarejestrowanego w Polsce.

SkyCash umożliwia przelewy środków pomiędzy użytkownikami i płatności u sprzedawców, ale także szereg innych usług dostępnych z poziomu telefonu komórkowego, w tym m.in. zakup biletów komunikacji miejskiej i kolejowych, płatności za taxi, doładowania GSM, gry, książki, muzykę czy bilety do kina. Jedną z funkcjonalności platformy jest również możliwość wypłaty środków zgromadzonych na saldzie SkyCash z bankomatów na terenie całej Polski. Co istotne, wypłaty można dokonać natychmiast po otrzymaniu przelewu, a sama operacja realizowana jest bez użycia karty bankomatowe.


System jest uniwersalny i niezwykle intuicyjny. Pozwala to na wykorzystanie SkyCash, jako środka płatniczego uzupełniającego lub zastępującego inne formy płatności, takie jak gotówka, karty płatnicze czy płatności zbliżeniowe.

Zapoznaj się z materiałem filmowym przedstawiającym zalety SkyCash