Home » ... » Avon wybrał rozwiązanie eCard

Avon wybrał rozwiązanie eCard


Avon jest światowym liderem na rynku kosmetycznym, oferujący kobietom najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów. Konkurencyjność Avon wynika nie tylko z oferowanego szerokiego portfela produktów, ale również ze stosowania indywidualnego podejścia do Klientów. Przeszło 6 milionów Konsultantek dociera ze specjalną ofertą do osób z ponad 130 krajów. Nieprzerwanie od 128 lat Avon rozumie oczekiwania kobiet i zaspokaja ich potrzeby, dając im nie tylko wysokiej jakości kosmetyki, ale także możliwość zatrudnienia, zarabiania, zdobycia niezależności finansowej, realizacji marzeń i rozwoju osobistego.


Avon jest również jedną z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom kobiet, włącza się w różnorodne inicjatywy społeczne, prowadząc również programy charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi oraz przemocą domową.


Od 11 września 2014 roku Avon, pragnąc udostępnić możliwość korzystania z szybkich i bezpiecznych płatności kartami wdrożył rozwiązanie eCard.