Media

 
Home » ... » ePrzelew w PKP Intercity

ePrzelew w PKP Intercity

Dotychczas, aby kupić bilet PKP Intercity w internecie potrzebna była karta kredytowa. Teraz dzięki usłudze ePrzelewów świadczonej przez eCard S.A. można zapłacić za bilety kolejowe przy wykorzystaniu szybkiego bezpośredniego przelewu internetowego. Z tej jednej

z najpopularniejszych form płatności OnLine ma możliwość korzystać już ponad 4 mln użytkowników rachunków internetowych w 7 największych polskich bankach. Teraz bez wychodzenia z domu bilety na pociągi Spółki mogą nabywać także osoby niedysponujące kartami kredytowymi czy preferujące formę płatności przelewem on-line.

„PKP Intercity to kolejny, blisko 250-ty już klient, który wybrał usługę ePrzelew oferowaną przez firmę eCard. Wierzymy, że firmy dbające o wygodę swoich klientów szybko dołączą do swojej oferty ten efektywny i bezpieczny kanał płatności OnLine.”, powiedział Konrad Korobowicz, Prezes eCard S.A.

W PKP Intercity zostanie także uruchomiona sprzedaż biletów dla osób trzecich. Usługa ta ma umożliwiać zakup biletu dla osoby innej niż zarejestrowana w systemie, a tym samym ułatwić obsługę podróży służbowych, czy zakup biletów dla rodziny i przyjaciół.

Szczegóły oferty i zasady sprzedaży znajdują się na stronie www.intercity.pl oraz www.e-ic.pl .


Informacje dodatkowe

Bezpieczne i wygodne zakupy online przy użyciu ePrzelewu

ePrzelewy są jedną z najpopularniejszych bezpiecznych form płatności online oferowanych przez eCard S.A. Usługa ta polega na udostępnieniu klientowi posiadającemu rachunek z dostępem internetowym możliwości natychmiastowego zapłacenia za zakupiony towar, a sklepowi internetowemu, czy jak w tym przypadku przewoźnikowi, możliwości łatwego przyjęcia płatności online i natychmiastowego rozpoczęcia procedury dostawy.

Przelewy bezpośrednie obecnie oferują swoim klientom następujące banki: Płacę z Inteligo (Inteligo), mTransfer (mBank), MultiTransfer (MultiBank), Płać z Nordea (Nordea), Przelew24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Płacę z PKO Inteligo (PKO BP). Klient dokonujący zakupów w środowisku internetowym wybiera jako formę płatności jeden z oferowanych sposobów płatności online. W przypadku wyboru usługi eParzelew zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Tam po zalogowaniu się otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, klient powraca na strony internetowe sklepu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą ePrzelewów od strony formalnej jest zapewnione dzięki umowom banków z eCardem na tego typu usługi. Techniczne zabezpieczenie stanowi zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu online, klient loguje się bezpośrednio na stronie swojego banku wg jego procedur weryfikacyjnych. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. eCard S.A. oferuje swoim klientom szybkie internetowe przelewy bezpośrednie wyłącznie na podstawie oficjalnej współpracy z bankami, co daje gwarancję jakości i pewności świadczonych usług.