Home » ... » Płatności internetowe » ePrzelewy

ePrzelewy

ePrzelewy są jedną z najpopularniejszych form płatności online oferowanych przez eCard S.A. Usługa ta polega na udostępnieniu sklepowi internetowemu możliwości łatwego przyjęcia płatności online za pomocą nastepujących przelewów bezpośrednich:


ePrzelewy realizowane są w ten sposób, że Klient dokonujący zakupów w sklepie internetowym wybiera jako formę płatności jeden z powyższych sposobów płatności online i zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu.

eCard S.A. oferuje swoim Klientom szybkie internetowe przelewy bezpośrednie wyłącznie na podstawie oficjalnej współpracy z bankami co daje klientom gwarancję jakości świadczonych usług.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą ePrzelewów jest zapewnione przez zastosowanie 256 bitowego protokołu SSL, jak równiez przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu online, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.

Zobacz także: Podstawowe zasady bezpieczeństwa...

Obieg Środków

Wszystkie środki z transakcji dokonanych w danym dniu, są przekazywane na wskazany przez Klienta rachunek bankowy do dwóch dni roboczych po rozliczeniu transakcji.

Środki te są przekazywane sesją elixir w formie jednego przelewu zbiorczego. Kwota przelewu jest pomniejszona o należne prowizje.

Raportowanie

Ze względu na różnorodność systemów back office, jesteśmy przygotowani do zaprojektowania raportu w formacie oraz układzie odpowiadającym potrzebom naszych Klientów.

W celu uzyskania szczegółowej oferty uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.