Home » ... » Terminale POS » mPOS

mPOS

Oferta dostępna już wkrótce!

Terminal mPOS, który oferujemy ma możliwość obsługi zarówno kart z paskiem magnetycznym, kart mikroprocesorowych w standardzie EMV, jak również kart zbliżeniowych.

 eCard S.A. dla terminala mPOS rozlicza transakcje płatnicze  organizacji VISA i MasterCard następujących znaków:

Terminal mPOS - Ingenico iCMP to przenośny terminal do obsługi płatności kartą - tradycyjnych i zbliżeniowych współpracujący z smartfonem lub tabletem. Jest to propozycja skierowana głównie do małych i średnich firm, które wcześniej nie oferowały swoim klientom możliwości płatności kartą. Urządzenie to jest zdecydowanie tańsze w eksploatacji, a dodatkowym atutem jest intuicyjna obsługa i kompaktowe rozmiary.

Terminal mPOS - Ingenico iCMP dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth daje możliwość obsługi płatności z poziomu smartfona, tabletu (system Android lib iOS) lub laptopa - skąd informacje o transakcji są przesyłane do centrum rozliczeniowego.

Koszty użytkowania terminala mPOS - Ingenico iCMP to: jednorazowa kwota zakupu urządzenia oraz prowizja od zrealizowanych transakcji. Nie ma opłaty abonamentowej - w przypadku, gdy w danym miesiącu nie zrealizowano by żadnej transakcji kartą, właściciel terminala nie ponosi żadnych opłat związanych z jego użytkowaniem.

Zalety naszej oferty:

  • Łatwość obsługi: Przenośny terminal o kompaktowych rozmiarach, z prostym w obsłudze interfejsem użytkownika
  • Szybkość: Autoryzacja transakcji do  5 sekund
  • Funkcjonalność: Możliwość przesłania potwierdzenia transakcji do klienta za pośrednictwem e-maila lub SMSa  
  • Telekomunikacja: Wykorzystanie technologii Bluetooth
  • Instalacja: Wymaga jedynie pobrania dedykowanej aplikacji do obsługi terminala z poziomu smartfona, tabletu lub laptopa
  • Serwis: Usuwanie awarii  w ciągu 48 h od momentu zgłoszenia jej do Telefonicznego Centrum Wsparcia Akceptantów eCard SA.
  • Bieżąca obsługa: Do Państwa dyspozycji pozostaje Telefoniczne Centrum Wsparcia Akceptantów 24/h oraz Dedykowany Opiekun Biznesowo/Operacyjny
  • Fakturowanie i raportowanie: Możliwość otrzymywania faktury w formie elektronicznej oraz  zestawienia transakcji poprzez bezpośredni bieżący dostęp do modułu raportowego eCard S.A.
  • Płatności: Przelewy z transakcji realizowane są w ciągu 2 dni roboczych od daty transakcji  (warunek : zamknięcie dnia z terminala mPOS musi zostać wykonane do godz. 23:00)


W celu uzyskania szczegółowej oferty uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.


Projekt "Platforma wydawania, autoryzacji i rozliczeń elektronicznych instrumentów płatniczych nowej generacji" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Umowa o dofinansowanie została podpisana w ramach działania 5.1 Wspieranie rozwoju powiązań kooperacyjnych o znaczeniu ponadregionalnym osi priorytetowej 5 Dyfuzja innowacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.