Home » ... » Oferta eCard » Doładowania telefonów GSM

Doładowania telefonów GSM online


eCard prowadzi sprzedaż online doładowań do telefonów komórkowych typu prepaid sieci T-Mobile, Heyah, Orange, Plus, Play, NJU-mobile. Płatność za zasilenia telefonów prepaid może zostać dokonana kartą płatniczą, kartą kredytową lub przelewem bezpośrednim poprzez usługi płatności oferowane przez eCard S.A.

Doładowania eCard dostępne pod adresem: www.polpay.net

Program Partnerski

Dla przedsiębiorców, posiadających własną stronę internetową, proponujemy współpracę w zakresie doładowań online telefonów prepaid. Dostępne są następujące dwa modele uczestnictwa w Programie Partnerskim - klikalny Baner lub Personalizowane Szablony do umieszczenia na stronie WWW Partnera. Program Partnerski jest powiązany z serwisem www.polpay.net, za pośrednictwem którego oferowane są doładowania kont prepaid.

Banery: Baner jest elementem graficznym, który Partner umieszcza w swoim serwsie. eCard dostarcza Partnerowi zestaw różnych rozmiarów banerów wraz z kodem html’owym. Banery są gotowe  do wstawienia na stronę, a ich instalacja to tylko kilka minut.

Kliknięcie na baner przez Użytkownika powoduje wywołanie strony doładowań eCard z identyfikatorem Partnera (webid). Zasilenia kont prepaid telefonów komórkowych realizowane są przez eCard na stronie doładowań pod adresem www.polpay.net. Partner zarabia (otrzymuje prowizję) na każdej transakcji, dokonanej bezpośrednio po przekierowaniu ze strony jego serwisu na stronę doładowań eCard.

Personalizowane Szablony: Szablony są plikami zawierającymi dedykowaną wersję serwisu www.polpay.net, które Partner może dostosować graficznie do wizualizacji swojego serwisu internetowego.

eCard dostarcza Partnerowi zestaw szablonów. W oparciu o otrzymane od eCard szablony oraz wytyczne Partner zakłada w swojej domenie dedykowaną stronę doładowań, która komunikuje się z systemem transakcyjnym eCard oraz Centrum Autoryzacyjnym eCard.

Użytkownicy składają zlecenia doładowania konta bezpośrednio na dedykowanej stronie Partnera, po czym przechodzą do bramki płatniczej eCard celem uiszczenia należności za doładowanie, a po zakończonej transakcji wracają na stronę Partnera. Komunikacja z systemem transakcyjnym eCard odbywa się w tle, co powoduje, że w świadomości Użytkownika serwisem doładowań jest strona Partnera. Doładowania realizowane są w oparciu o regulamin świadczenia usługi przez eCard.

Partner zarabia (otrzymuje prowizję) od każdego zasilenia dokonanego za pośrednictwem interfejsu użytkownika umieszczonego na jego stronach.

Uwaga! Propozycja umieszczenia szablonów w serwisach będzie kierowana do firm, które spełnią wymagania eCard odnośnie zawartości serwisu. Każde uruchomienie szablonów na stronach Partnera musi zostać zgłoszone przez eCard i przejść proces akceptacji każdego z Operatorów.


Jak to możliwe?

Jednym z kanałów sprzedaży są partnerskie serwisy internetowe prowadzone przez podmioty gospodarcze. Opracowane rozwiązania i modele współpracy znajdują zastosowanie zarówno w przypadku małych i dużych sklepów internetowych, jak również portali i serwisów informacyjnych. Niniejsza oferta niewątpliwie stanowi uatrakcyjnienie zakresu produktów i usług dostępnych na stronach sklepów internetowych.

Użytkownicy końcowi mogą doładowywać online zarówno konto swojego telefonu, jak również konto dowolnej innej osoby. Płatność za zasilenia kont prepaid może zostać dokonana kartą płatniczą lub przelewem bezpośrednim poprzez usługi płatności oferowane przez eCard S.A. Usługa dla klientów posiadających telefony na kartę jest dostępna w internecie na stronie www.polpay.net.

W celu rozpoczęcia współpracy Partner powinien podpisać umowę z eCard i umieścić klikalny banner lub personalizowane szablony na swojej stronie internetowej.


W celu uzyskania szczegółowej oferty uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.