Home » ... » Oferta eCard » SMS Premium

SMS Premium

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma eCard przedstawia nową usługę „Kod Dostępu”, który ma na celu podniesienie atrakcyjności Państwa usług, jak również zapewnienie lepszej kontroli dostępu do nich przez użytkowników.

Usługa „Kod dostępu”

Usługa polega na generowaniu i dostarczaniu użytkownikom serwisów internetowych, będących jednocześnie użytkownikami telefonów komórkowych, unikalnych kodów, umożliwiających dostęp do zasobów serwisów internetowych np. pełnych wersji artykułów i dokumentów, gazet i czasopism elektronicznych, raportów, multimediów, czy też archiwów.

Dla użytkowników serwisów kody zapewniają możliwość wygodnego i szybkiego otrzymania dostępu do zgromadzonych informacji. Kod generowany jest automatycznie i wysyłany do użytkownika w odpowiedzi na otrzymaną od użytkownika wiadomość SMS typu Premium zawierającą identyfikator usługi do której użytkownik chce uzyskać dostęp.

Klienci eCard dzięki zastosowaniu tej usługi mogą lepiej kontrolować dostęp użytkowników do określonych stref serwisów internetowych czy też pojedynczych dokumentów. Za każdego otrzymanego SMSa zawierającego kod identyfikujący usługę Klient otrzymuje prowizję.

„Kod dostępu” świadczony jest w oparciu o komunikację SMS i usługę SMS Premium.

Co to jest SMS Premium ?

SMS Premium oznacza wiadomość SMS o podwyższonej opłacie za jej wysłanie. Użytkownik wysyłający wiadomość SMS na wskazany numer Premium płaci za niego specjalną stawkę. W ramach świadczonej przez eCard usługi „Kod Dostępu” dostępne są numery Premium o wartościach od 0,50 zł netto do nawet 25 zł netto.

Przykładowe zastosowanie „Kodu dostępu”:

Użytkownik wchodzi do serwisu internetowego, do swojego telefonu wpisuje kod identyfikujący usługę do której chce otrzymać dostęp (np. KD.USLUGA) i wysyła wiadomość na podany numer SMS Premium. Zwrotnie użytkownik otrzymuje alfanumeryczny abcd12345. Po wpisaniu otrzymanego kodu w serwisie internetowym użytkownik otrzymuje dostęp do niego na określony (ustalony) okres czasu.

Jak rozpocząć współpracę?

Chcąc rozpocząć współpracę Klient eCard musi jedynie podpisać umowę o współpracy i przystosować swój serwis internetowy do współpracy z kodami w zakresie prostej bazy danych i implementacji skryptu zapewniającego komunikację z platformą SMS w eCard. Przykładowe skrypty dostarczone zostaną przez eCard.

W celu uzyskania szczegółowej oferty uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.