Administrator płatności

 

Przejdź do strony logowania Administratora Płatności eCard

 

ZALOGUJ SIĘ

A.P. Umbrella

 

Przejdź do Administratora płatności  systemu Umbrella/home

 

ZALOGUJ SIĘ

Gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług zapewnia nasze doświadczenie, międzynarodowe certyfikacje oraz spełnianie rygorystycznych norm prawnych obowiązujących w tej branży.

eCard S.A. jest spółką akcyjną o jasnej strukturze własnościowej i wysokim kapitale. Spółka spełnia narzucone prawem w Polsce wymogi ustawowe (kapitał, sprawozdawczość finansowo-operacyjna wobec nadzoru bankowego). 

Na bezpieczeństwo wpływa również jakość - wieloletnie doświadczenie, certyfikacje, jakość sprzętu udowodniły w ostatnich latach stabilność platformy eCard S.A., co wymiernie przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. System eCard S.A. jest połączony z bankami i operatorami telekomunikacyjnymi bezpiecznymi, wielokrotnie backupowanymi łączami prywatnymi, przy zastosowaniu  zabezpieczeń, zgodnych ze standardami transmisji bankowych (m.in. SSL 256 bit). Korzystamy z kilku niezależnych dostawców łącz internetowych oraz posiadamy własne paymentgatewaye spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa stawiane przez systemy płatnicze Visa, MasterCard i American Express. 

Spółka jako pierwsza w Polsce wdrożyła technologię 3D Secure, która skutecznie eliminuje transakcje oszukańcze w Internecie oraz przenosi odpowiedzialność za tego typu transakcje na bank wystawcę karty. Partnerzy współpracujący z Card S.A. realizujący płatności mobilne posiadają niezbędne certyfikaty i procedury, które dodatkowo zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa (certyfikat PCI DSS).