Administrator płatności

 

Przejdź do strony logowania Administratora Płatności eCard

 

ZALOGUJ SIĘ

A.P. Umbrella

 

Przejdź do Administratora płatności  systemu Umbrella/home

 

ZALOGUJ SIĘ

Przelewy24 i Dotpay/eCard są obecnie połączone pod wspólnym holdingiem „P24 DotCard”. Nets posiada większościowy pakiet 51% udziałów w tej spółce, a Piotr Kurczewski 49% udziałów w „P24 DotCard” jako udziałowiec. Dodatkowo Piotr Kurczewski pozostaje Prezesem Zarządu Przelewy24. Andrzej Budzik pozostaje Prezesem Zarządu Dotpay/eCard i zostaje Prezesem Zarządu wspólnego holdingu „P24 DotCard”. Podlega bezpośrednio Robertowi Hoffmannowi, Prezesowi Zarządu Concardis, wyznaczonemu na stanowisko Szefa Działu Usług Handlowych w Nets oraz CzłonkowiZarządu „P24 DotCard”.

 

Przelewy24 i Dotpay/eCard mają silną pozycję na rynku Polskim. Razem, w ramach holdingu „P24 DotCard”, będziemy jednym z największych dostawców usług płatniczych online w Polsce. Jesteśmy przekonani, że znaczny potencjał wzrostu „P24 DotCard” może być zrealizowany w jeszcze większym stopniu dzięki połączonym wysiłkom z Przelewy24. Dzięki kompleksowej ofercie produktowej, głównie w obszarze eCommerce, Dotpay/eCard, Przelewy24 i Nets doskonale się uzupełniają.

 

Utworzenie holdingu „P24 DotCard” to świetna wiadomość dla wszystkich naszych klientów: będziemy jednym z największych dostawców usług płatniczych online w Polsce – dzięki czemu będziemy w stanie dostarczać naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej efektywne rozwiązania. „P24 DotCard” nadal będzie lokalnym polskim graczem, ale teraz z silniejszą pozycją, dzięki doświadczeniu i wiedzy Nets jako wiodącego ogólnoeuropejskiego dostawcy usług płatniczych. Będziemy w dalszym ciągu wzmacniać nasze portfolio oraz jako część Grupy Nets, będziemy w stanie przyspieszyć rozwój innowacji w obszarze płatności, bazując na naszych wspólnych możliwościach.

 

Utworzenie „P24 DotCard” nie wpłynie na naszą dotychczasową współpracę z klientami. Marki Przelewy24, Dotpay i eCard zostają zachowane, siedziby i adres kontaktowe pozostają niezmienione, a dotychczasowy Opiekun Biznesowy Państwa firmy nadal będzie odpowiadał za kontakty z naszą firmą.

 

Przelewy24, Dotpay/eCard i Nets mają silną ofertę produktów dla sektora e-commerce. Będziemy rozwijać nasze produkty w miarę rozwoju naszej wspólnej działalności.

 

Dokładnie przeanalizujemy wszystkie dostępne rozwiązania jakie daje nam sojusz Dotpay/eCard i Przelewy24 również w odniesieniu do platform. Chcemy zapewnić naszym klientom i partnerom najlepszą możliwą infrastrukturę, produkty oraz usługi.

 

Będziemy analizować ten obszar i jeśli to konieczne dokonamy zmian, aby móc jak najefektywniej obsługiwać naszych klientów na rynku polskim i zaoferować im najlepszą możliwą obsługę.

 

Nets zawsze szuka szans na rozwój swojego biznesu – organicznie lub nieorganicznie. Jednak w tej chwili nie ma konkretnych planów połączeń i przejęć w polskim regionie.

 

Nie, na ten moment nie będzie to miało żadnego wpływu na obecne warunki handlowe. Powstanie „P24 DotCard” to połączenie, które przyniesie korzyści naszym klientom dzięki ulepszeniom usług i innowacyjnym rozwiązaniom.