Administrator płatności

 

Przejdź do strony logowania Administratora Płatności eCard

 

ZALOGUJ SIĘ

A.P. Umbrella

 

Przejdź do Administratora płatności  systemu Umbrella/home

 

ZALOGUJ SIĘ

Nets jest firmą z ponad 50-letnią tradycją - założoną i posiadającą główną siedzibę w Skandynawii. Nets osiągnął przychody na poziomie ok. 1,3 mld EUR (5,6 mld PLN) i dostarcza swoje usługi dla banków, merchantów i dużych przedsiębiorstw. Nets zatrudnia ~2.500 osób, posiada główną siedzibę w Kopenhadze i ma bardzo silny program ekspansji.

 

Nets A/S nabędzie udziały w Dotpay/eCard i przejmie kontrolę nad spółkami. Przejęcie jest przedmiotem zatwierdzenia przez odpowiednie władze. Zamknięcie planowane jest na czwarty kwartał 2018.

 

Andrzej Budzik pozostanie Prezesem Zarządu Dotpay/eCard i będzie raportował bezpośrednio do Asgera Hattela, Szefa Merchant Services w Nets.

 

Brak natychmiastowych zmian. Andrzej Budzik pozostanie Prezesem Zarządu Dotpay/eCard i będzie raportował bezpośrednio do Asgera Hattela, Szefa Merchant Services w Nets. Proszę mieć na uwadze, że przejęcie jest przedmiotem zatwierdzenia przez odpowiednie władze, ze spodziewanym zamknięciem w czwartym kwartale 2018. Przed zamknięciem transakcji, Dotpay/eCard oraz Nets będą pracować jako dwa oddzielne podmioty, co oznacza również, że jest za wcześnie na jakiekolwiek spekulacje na ten temat.

 

Główna siedziba Nets znajduje się w Danii, w Ballerup. Dotpay/eCard zachowa swoje lokalne biura.

 

To wspaniała wiadomość dla naszych klientów. Nadal będziemy lokalnym graczem z Polski, ale teraz z jeszcze silniejszą pozycją. Znamy potrzeby polskich klientów. Nets, przychodząc ze Skandynawii, widzi Polskę jako bardzo atrakcyjny rynek i chce stworzyć tutaj jeszcze lepsze rozwiązania płatności online i offline dla polskich klientów. Dzięki naszej ofercie w obszarze eCommerce będziemy dalej wzmacniać nasz wspólny portfel usług handlowych. Jako część Nets będziemy w stanie przyśpieszyć budowanie innowacji, wykorzystując nasz wspólny potencjał, oczywiście z korzyścią dla naszych klientów.

 

Proszę mieć na uwadze, że przejęcie jest przedmiotem zatwierdzenia przez odpowiednie władze, ze spodziewanym zamknięciem w czwartym kwartale 2018. Przed zamknięciem, Dotpay/eCard oraz Nets będą pracować jako dwa oddzielne podmioty, co oznacza również, że jest za wcześnie na jakiekolwiek spekulacje na ten temat.

 

Marki Dotpay i eCard pozostaną do finalizacji procesu. Po uzyskaniu zezwolenia na przejęcie, Nets będzie mógł podzielić się swoją wizją dla tych marek.

 

Platformy Dotpay i eCard pozostaną do finalizacji procesu. Po uzyskaniu zezwolenia na przejęcie, Nets będzie mógł podzielić się swoją wizją dla tych platform. Nie będzie to oczywiście miało wpływu na integrację naszych klientów z naszymi systemami.

 

W najbliższej przyszłości wszystko pozostanie bez zmian i żadne zmiany w kontraktach nie będą potrzebne. Statusy spółek, jak również osobowości prawne i rezydencje podatkowe pozostaną niezmienione.

 

Tak jak w przypadku kontraktów, transakcja nie wpłynie na warunki biznesowe. Silna pozycja Nets z pewnością pozwoli na wprowadzenie w przyszłości nowych produktów o konkurencyjnych cenach.