menu
Poradnik
Do kiedy trwa Program Polska Bezgotówkowa?
Obecnie Program jest zapowiedziany do końca 2020 roku.
Kto może przystąpić do Programu Polska Bezgotówkowa?

Jeśli prowadzisz firmę i przez ostatnie 12 miesięcy nie przyjmowałeś transakcji kartami płatniczymi to Program Polska Bezgotówkowa i oferta eCard, skierowane są właśnie do Ciebie. Do programu może również przystąpić sieć handlowa, usługowa lub inna, która posiada maksymalnie 5 placówek, działających pod jednym znakiem towarowym.

Jakie wsparcie techniczne posiada Program Polska Bezgotówkowa?

Dział obsługi klienta działa przez całą dobę. Firmy biorące udział w Programie Polska Bezgotówkowa mogą również korzystać z pełnej i profesjonalnej pomocy serwisowej -  w ciągu maksymalnie dwóch dni od zgłoszenia. W sytuacji, gdy obsługa terminala rodzi jakiekolwiek wątpliwości, również można liczyć na wsparcie i odpowiednie przeszkolenie.

Kiedy istnieje możliwość zapisania się do Programu Polska Bezgotówkowa?

Jeśli spełniamy odpowiednie warunki to do Programu Polska Bezgotówkowa możemy zapisać się w każdej chwili. Agent Rozliczeniowy może być wybrany w dowolnym momencie – z nim podpisujemy umowę na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym roku korzystamy w terminali za darmo.

Czy istnieje możliwość zwiększenia ilości terminali?

Każdy przedsiębiorca w czasie uczestnictwa w Programie Polska Bezgotówkowa ma możliwość zwiększenia ilości terminali. Można to zrobić w trakcie pierwszej 12-miesięcznej umowy podpisanej na pierwszy terminal. Każdy przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie 3 terminale i czas dla każdego z nich liczy się oddzielnie.

Czy muszę informować klientów, że korzystam z Programu Polska Bezgotówkowa?

Tak. Poinformowanie klientów o korzystaniu z Programu Polska Bezgotówkowa jest jednym z wymogów. Wraz z każdym terminalem otrzymuje się komplet naklejek, które należy wykorzystać w celu oznaczenia swojego punktu handlowego lub usługowego.

Jakie będą mnie obowiązywały warunki, gdy upłynie darmowych 12 miesięcy?

Od 13 miesiąca pojawią się opłaty. Jednak w związku z uczestnictwem w Programie Polska Bezgotówkowa można liczyć na wyjątkowo preferencyjne warunki.  (Dzierżawa miesięczna zależna jest od rodzaju terminala i wynosi od 34 do 44 zł netto. Gdy kwoty transakcji przekroczą 100 000 zł to prowizja będzie wynosić 0,59% wartości transakcji, oraz 0,05 od transakcji dla kart systemów Mastercard oraz Visa.)

Jaką ilość terminali może otrzymać przedsiębiorca w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?

Każdy przedsiębiorca może otrzymać maksymalnie trzy terminale w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Nie trzeba od razu decydować się na wszystkie. W ciągu pierwszych 12 miesięcy można zamówić dodatkowe, dla których czas będzie liczył się osobno.

Kontakt - wypełnij formularz lub zadzwoń 22 493 44 44