menu
Oferta
TERMINALE INGENICO SERII ICT220 I PIN-PAD IPP220
TERMINALE INGENICO SERII ICT220 I PIN-PAD IPP220

Dane techniczne i funkcjonalność

Jest rozwiązaniem pozwalającym klientom na proste i bezpieczne dokonywanie płatności. Są to urządzenia przeznaczone do codziennego użytku, z tego powodu zadbano, aby ich obsługa mogła przebiegać w sposób całkowicie intuicyjny.

Terminal składa się z dwóch części, jedna z nich stoi po Twojej stronie lady – wygodnie i bezpiecznie wprowadzasz na nim kwotę transakcji. Klient dokonuje potwierdzenia na specjalnym PinPadzie, poprzez wprowadzenie numeru PIN. Terminal posiada funkcję płatności zbliżeniowych, dzięki czemu transakcje na małe kwoty realizowane są w sposób błyskawiczny.

Pakiet korzyści

Wykorzystuje łączność internetową, co gwarantuje szybką autoryzację.

  • Szybki modem internetowy zapewnia przetwarzanie płatności bez ponoszenia kosztów dedykowanej linii telefonicznej.
  • Podpinany PIN-Pad IPP 220 umożliwia wygodną obsługę klientów przy stanowisku kasowym.
  • Pełne bezpieczeństwo -szyfrowanie transakcji za pomocą protokołu SSL.

TERMINAL STACJONARNY INGENICO iCT220 EM
TERMINAL STACJONARNY INGENICO iCT220 EM

Dane techniczne i funkcjonalność

Terminal łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania i pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Jest to terminal szczególnie polecany do placówek posiadających stałe łącze internetowe, ze względu na jego port Ethernet, który umożliwia szybkie przetwarzania transakcji.

Urządzenie posiada skręcony i giętki kabel dzięki czemu łatwo podamy je klientowi w celu wpisania pinu. Terminal składa się z jednego urządzenia, stanowi więc oszczędność miejsca przy kasie. Obsługuje płatności zbliżeniowe.

Pakiet korzyści

Karta SIM pozwala na połączenie się z Centrum Autoryzacyjnym eCard.

  • Technologia GPRS umożliwia dokonywanie transakcji bez ponoszenia kosztów połączeń telefonicznych i połączenia z Internetem.
  • Podpinany PIN-Pad IPP 220 umożliwia wygodną obsługę klientów przy stanowisku kasowym.
  • Pełne bezpieczeństwo - szyfrowanie transakcji za pomocą protokołu SSL

TERMINAL BEZPRZEWODOWY INGENICO IWL220 CL
TERMINAL BEZPRZEWODOWY INGENICO IWL220 CL

Dane techniczne i funkcjonalność

Jest urządzeniem wykorzystującym łączność bezprzewodową GPRS. Oprócz tego wyposażony jest w wbudowany czytnik kart zbliżeniowych. Dzięki takim udogodnieniom płatności można przyjmować w dowolnym miejscu, przykładem będzie tu restauracyjny stolik lub kierowca dostarczający pizzę do domu. Wysoka pojemność i wydajność baterii pozwala na kontynuowanie pracy przez cały dzień.

Jest to zdecydowanie najmniejszy i najlżejszy terminal na dzisiejszym rynku. Urządzenie to pozwala na obsługiwanie zarówno kart kredytowych, jak i debetowych, oraz transakcji zbliżeniowych, również z telefonów, które wyposażone są w moduł NFC. Bezprzewodowy terminal sprawdza się m.in. w punktach, gdzie będzie obsługiwany przez więcej niż jedną osobę i np. przenoszony do klienta w celu dokonania opłaty

Pakiet korzyści

Szybki i wygodny sposób akceptowania płatności wszędzie gdzie jest taka potrzeba.

  • Pełne bezpieczeństwo - szyfrowanie transakcji za pomocą protokołu SSL.
  • Kompaktowyrozmiar pozwala na łatwe przenoszenie.
  • Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych pozwala na szybkie przyjmowanie płatności również poprzez rozwiązania mobilne (smartphone NFC).
  • Wydajna bateria

Kontakt - wypełnij formularz lub zadzwoń 22 493 44 44